Друштвена игра Bucking Bronco

400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Друштвена игра за двајца,помладиот играч има предност и прв фрла со коцката.Во зависност од тоа што ќе фрли,треба да додаде,одзеде сено и буре во\од количката или пак да го пропушти редот.Треба да се внимава да не се разлути коњот и да не ги исфрли сите работи од количката.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на производот: 23×12 cm.
• Димензии на пакувањето: 23,5x21x13 cm
Шифра: 28398