Sale!

Дехидратор / сушач на храна COLOSSUS CSS-5330

Original price was: 3,000.00 ден.Current price is: 2,430.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Ги суши/дехидрира овошјето, зеленчукот и јаткастите плодови да може да се конзумираат и во зимските денови.

 

Гаранција: 2 години.