Sale!

Електричен тротинет Colossus CSS-35Q

Original price was: 23,780.00 ден.Current price is: 19,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Елегантен, практичен, лесен, модерен, лесно расклоплив
 • Електричен панел со 4 LED диоди
 • 2 нивоа на работа: нормална – максимална брзина до 25km/h (бела LED диода) и режим за штедење енергија – максимална брзина до 18km/h (зелена LED диода)
 • Кочница, ногарки за тротинетот, предно и задно светло
 • Преден мотор
 • Гуми: 8,5″
 • Максимална дистанца: 20km
 • Максимална носивост: 100kg
 • Полнење: DC 42V – 1.7A IP54
 • Батерија: 36V / 6Ah
 • Полнење: 4-5 часа
 • Мотор: номинална сила 200W
 • Максимална сила: 400W
 • Оперативна температура: 0 – 40С
 • Димензии: 113 х 42 х 110см
 • Додатоци: напојување, завртки, упатство, клуч, додаток за пумпање гуми

Гаранција: 1 година.