Батериски компресор за гуми Xiaomi Mi Portable Electric compressor BHR7112GL 56959

3,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Портабл компресор за гуми со вградена батерија
 Дигитален покажувач на притисок на гуми
 Компатибилен со повеќе додатоци за пумпање
 Полнење преку УСБ
 Со целосна наполнетостт полни 5 автомобилски гуми
 Брзина на пумпање – 6 минути за една авто гума
 Батерија 2Ah