Sale!

Електрична цитрусна цедалка Colossus CSS-5435

Original price was: 1,260.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

  • цедалка за лимон, портокал, цитрони и сл.
  • сад со капацитет од 1.2L
  • моќност 50w
  • 2 додатоци за цедење

Гаранција: 2 години.