Електрична пумпа за млеко за доилки Philips AVENT SCF395/11

10,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Електрична пумпа за млеко за доилки
 шише 120мл
 8 нивоа на стимулација
 погодна за носење надвор
 го стимулира протокот на млеко
 тивка
 BPA free – само деловите во допир со храна

Гаранција: 2 години.

33451