Уред за подготвување на храна за бебиња 4 во 1 Philips AVENT SCF885/01

13,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 – 4 во 1 (пареа, миксирање, одмрзнување и презагревање)
 – моќност 400 W
 – подготвување со пареа и со блендер
 – капацитет на садот 1000мл
 – 400мл за блендирање
 – сад за храна 720мл
 – сад за складирање 120мл
 – книга со рецепти

Гаранција: 2 години.

33487