Електрично двојно ќебе 160x140cm

2,470.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Димензии 160x140cm
 • Сила 2X60W
 • 2 приклучоци
 • 2 нивоа на загревање
 • LED индикатор
 • Заштита од презагревање
 • Напон 220-240V,50Hz
 • Максимална температура од 40-50 степени
 • Кабел што може да се одвои

Гаранција: 2 години