Мултифункциски епилатор Colossus CSS-6200

2,150.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Бричи, потстрижува, депилира
 • Работи на водено и суво
 • Депилатор за ефикасно одстранување на влакна
 • Додаток мини триемр за интимните делови
 • Акумулаторски депилатор
 • Мини тример на батерија
 • Лесно заменлива глава и промена на функција
 • Време на полнење 8 часа
 • 36 пинцети
 • Сила 3W

Гаранција: 2 години.