Мултифункционален масажер Colossus CSS-9010

3,330.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Сила 25W
 • Тајмер 15мин
 • Панела со копчиња (ON/OFF, грејач, насока на ротирање)
 • 8 масажни глави (2х4)
 • Имитација на масажи од страна на масер
 • Држачи за раце
 • Вентилационо-мрежаста ткаенина
 • Грејна функција
 • Намена за: врат,рамена,нозе,грб,абдомен,задник,стапала
 • Додатоци: адаптер за струја,приклучок за во автомобил,платнена торба за транспорт и складирање
 • 2 години гаранција