Фритеза на топол воздух Colossus CSS-5006C XXL

5,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ УПОТРЕБА НА МАСЛО
 • Топлиот воздух циркулирано ја загрева храната
 • Сигурносен механизам во текот на работата (работата на апаратот автоматски запира штом се извлече садот)
 • Тефлонска решетка која лесно се отстранува
 • Максимална сила 1500W
 • Капацитет до 4,6Л
 • Решеткаст сад за храна
 • Тајмер 30 мин.
 • Потенциометар за храна од 80-200 степени
 • Индикаторно светло
 • Заштита против прегревање

Гаранција: 2 години.