Sale!

Фритеза на топол воздух без масло Colossus CSS-5004B

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност 1000W
 • Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната
 • Сигурносен механизам во текот на работата (прекинува со работа кога ќе се подизвади садот)
 • Мобилна тефлонска решетка (за полесно чистење)
 • Капацитет 2,4л.
 • Решеткаст сад за храна
 • Тајмер 30 мин.
 • Регулатор за температура за печење 90-200 степени
 • Индикаторна сијаличка
 • Заштита против загревање
 • Ладна рачка при допир

Гаранција: 2 години.