Батериски ротирачки џогер/полирач 360°

1,880.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Безбеден и лесен за користење
 • Главниот мотор на џогерот има висок степен на торзија, што го прави овој уред моќен чистач во вашиот дом
 • Мал и безжичен, со модерен дизајн
 • Наменет е за чистење на плочки, ламинат, стакло, за кожни гарнитури и тн.
 • Се полни со адаптер кој доаѓа во пакувањето, време на полнење 60 мин.

НАПОМЕНА:

Овој уред не смее да биде потопен во вода