Грил тостер Colossus CSS-5302

2,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Грилување на голем број намирници, подгревање на ладни јадења, идеален за правење на оригинални грил сендвичи
 • Фиксираните плочи даваат стабилна температура
 • Подвижна горна полча
 • Заштита против прегрејување
 • Можност за странично заклучување
 • Димензии: 26х29цм
 • Сад за масло
 • Моќност 1600W
 • Инокс

Гаранција: 2 години.