Сендвич тостер-грил Colossus CSS-5302C

2,250.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Комбиниран тостер-грил
 • Грејни плочи за 2 сендвича
 • Куќиште ладно на допир
 • Индикатор кога апаратот е вклучен
 • Додаток за масло
 • Дрвена вилушка за полесно чистење
 • Не леплива површина
 • Контролна ламба
 • Боја бела
 • Моќност 900W

Гаранција: 2 години.