Хоби микроскоп Levenhuk Rainbow 2L Microscope 74810

5,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Зголемување од 40х до 400х
 Леќи: 4x 10x и 40x
 Окулар: WF10x
 Вградена горна и долна LED илуминација
 Напојување: AC/DC
 Вклучен почетене експериментален сет со упатство
 Доживотна Гаранција
 Боја: Сива
 P/N: 74810

50823