Детски микроскоп Levenhuk LabZZ M101 Microscope 69058

2,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Зголемување до 640х
 Леќи: 4x 10x и 40x
 Окулар: WF10x–16x
 Вградена LED илуминација
 Вклучен почетене експериментален сет со упатство
 Боја: Лила
 P/N: 69058

50823