Sale!

IP WI-FI Камера во сијалица

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Конфигурирање и инсталација на камерата на ваши уреди: 600 ден. по уред + патни трошоци.

Description

Можности на камерата:

 • Преглед на камерата 360°
 • Промена на режим на гледање
  – со камерата може да се набљудува како сфера
  – екранот може да се подели  на 4 дела и да се гледа како на 4 камери
  – набљудувањето може да се подели 180° на лево и 180° на десно
 • Аудио преслушување
 • Можност за снимање
 • НЕМА ОГРАНИЧУВАЊЕ ВО ПРИСТАПОТ ДО КАМЕРАТА, може да се прегледува од било која точка на планетата во реално време
 • Работи и како сијалица

Технички карактеристики на IP HD камерата:

 • VR 360° IP панорамска камера
 • 3D панорамска камера во сите правци
 • Сензор на камера: 2.0MP 1080P
 • Работи на ANDROID и IOS мобилни уреди, апликацијата се симнува од маркетите
 • Поседува влез за microSD картичка (макс. 32GB), на која е овозможено снимање
 • HD резолуција: 1280 x 960
 • Вграден објектив: 1.44mm
 • Моќност: 6w
 • Вграден микрофон
 • Работна температура: -10 до +60 степени
 • Влажност: пониска од 90%
 • Напојување: E27 фасонка

Во комплет добивате:

 • WI-FI IP камера вградена во сијалица
 • Фасонка Е27