Sale!

IP WI-FI Безбедносна камера

1,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Конфигурирање и инсталација на камерата на ваши уреди: 600 ден. по уред + патни трошоци.

Description

 1. WI-FI камера идеална и практична за набљудување , мониторинг коуникација. Со апликација се поврзува со вашиот мобилен, и било каде и да сте илјадници километри одалечени од камерата вие гледате се она што се случува каде што е поставена камерата.
  – Камерата е ротирачка
  – Ја движите преку вашиот мобилен
  – Можете да зумирате и снимате
  – Може да се користи и како безбедносна камера

Спецификации:

 • Камера 2.0 мегапиксели со резолуција 1920×1080
 • Контрола на светлина, контраст, прилагодливост на боја
 • Прегледност и во темни простории
 • Подржува снимање во реално време
 • Детекција на движење и алармирање
 • Подршка за сите оперативни системи: iPhone, Windows Mobile, BlackBerry, Symbian, Android

Подржува:

 • WEB далечинска конфигурација
 • OSD
 • сликање
 • CMS
 • мобилен софтвер
 • MYEYE (систем за управивање со повеќе уреди)
 • SDK