Керамичка ротирачка преса за брановидна коса

1,680.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Совршена за сите типови на коса, едноставна за употреба. Има вградено интелегентни сензори за да не ја вовлекува косата и да ја заштити бојата на косата. Ја подобрува заштитата од UV зраци.

– турмалинова керамика
– брзо загревање
– 2 нивоа на подесување на температурата
– едноставен систем на ротација
– заштита за косата
– моќност 45w