Sale!

Климатизер 5,5kW ST TAC-18SOO 18000 BTU ON/OFF

25,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Superior Technology
 18000 BTU ON/OFF Климатизер
 Ладење 5.27KW и Греење 5.42KW
 Скриен Дисплеј
 EER за ладење 3.22
 COP за греење: 3.61
 Бучност на внатрешна единица Мин: 40dB
 Макс: 45dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија: 819kwh
 Нормална работна температура: -7 to 43 C
 R410A еколошки гас
 A енергетска класа во ладење и греење
 Далечински управувач
 Идеална за простории од 20 до 35м2

Гаранција: 5 години.

70280