Кујнски робот BOSCH MCM4100

6,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Бела боја
 800W
 нагодување на брзините без степени
 LED осветлување
 систем за заклучување
 пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно
 за најмногу 1kg тесто
 повеќе наменски нож и плоча за матење
 пластичен продолжеток за мешање
 плоча за матење
 плоча за сечење
 плоча за стругање
 плоча за помфрит
 Блендер 1.25l
 цедалка за агруми

Гаранција: 2 години.

64357