Кујнски робот BOSCH MUM44R1

7,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Црвена боја
 500W
 MultiMotion drive мотор со 3Д систем на мешање за идеални резултати
 4 брзини
 повеќе наменска погонска рачка
 Сад од нерѓосувачки челик за мешање за со 3.9л капацитет најмногу 2.9kg тесто
 метлички за матење
 месење и мешање
 продолжеток за гмечење
 носач за прибор
 место за складирање на кабелот
 Едноставно и лесно чистење
 Опција за додавање на посебни делови за мелење месо
 правење сладолед
 правење пециво итн. кои се набауваат посебно

Гаранција: 2 години.

69184