Масажер за нозе со арома терапија Beurer GERMANY FB 30 69424

2,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Масажер за нозе
 Бела/Виолетова боја
3 функции: масажа со вибрации
 масажа со меури
 додаток за педикир – pumic stone
 Инфраред светлина
 Заштита од прскање
 Нелизгачка површина
 намотувач за кабел
 рачка за носење
 погоден за стопала до број 45
 60W

Гаранција: 2 години.