Машина за садови ST DWF60WM5S

12,900.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Самостоечка машина за миење садови
 Сребрена боја
 60 цм
 12 комплети
 4 програми (Интензивна
 Еко
 Брза Rapid
 90мин)
 Половично полнење
 Тајмер 3/6/9 часа
 Заклучување од деца
 горна кошница која може да се сетира дополнително
 горна и долна прскалка
 А+ енергетска класа
 Бучност: 55dB(A)
 Димензии 60x57x81
5 цм

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Tehnology
Модел: ST DWF60WM5S

73357