Мини навлажнувач на воздух со LED светло

670.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

  • погоден за одржување на влажноста во домот, особено во зима кога се користат грејни тела
  • може да се става етерно масло за ароматерапија и релаксација
  • може да се користи и како амбиентално светло
  • капацитет 300ml

Навлажнувачот и LED светлото се вклучуваат и исклучуваат преку далечински управувач. LED светлото може да се вклучува независно од навлажнувачот. Се менуваат 7 бои. Работи на USB кабел кој доаѓа во пакетот.