Sale!

Мулти USB 4 во 1 32GB Colossus U016A1

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Мулти USB 4 во 1 подржува повеќе типа на порти:

  • USB-A
  • USB-C
  • Micro-B

Капацитет: 32GB

Поддржани системи: Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10/Mac OS 9.X или понов/Linux2.4.x и OS8 или подоцна верзија/Android 5.1/за Apple уреди и телефони X / 8 / 8plus / 7 / 7plus / 6s / 6s plus/ 5 / 5s / 5c / i Pod Touch 6-та генерација/i Pad4 / i Padmini / i Pad Air / i Padpro / Mac, PC / ANDROID тип-C уреди