NUTRI MIX 800w Colossus CSS-5412D

1,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

  • моќност 800w
  • меле, сецка, дроби, меша
  • 20.000 вртежи/мин

Гаранција: 2 години.