Nutri Mix Set Colossus CSS-5412C

2,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • моќност 800W
 • 20.000 вртежи/мин
 • меле, сецка, дроби, меша
 • smart – чаша за носење, 1 мала чаша и 1 голема чаша за микс, 3 помали во вид на кригли, сад за блендирање, 2 капаци за чување на свежината, 2 капаци со рачка
 • сечило за мелење и сечило за блендирање
 • комплет за соковник – клип и екстрактор

Гаранција: 2 години.