Овлажнувач за воздух ST AH-550S

2,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Superior Technology
 Овлажнувач на воздух
 Стилски дизајн
 Ултрасонично овлажнување
 Капацитет на овлажнување 250-300ml/h (Max)
 Автоматска заштита ако резервоарот е празен
 Kапацитет на резервоар 5.2л
 Лесен за чистење
 Ултра тивка работа
 Идеален за простории од 25 до 30м2
 Приклучна моќ 25W

Гаранција: 1 година.

20473

#navlaznuvacnavozduh #navlaznuvac #ovlaznuvac