Sale!

Плишана играчка со проектор за ѕвезди

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Оваа плишана играчка е најновиот хит на нашиот пазар !
Кој е омилениот лик на вашето дете ?
Плишаната играчка може да се купи со следниве ликови, еднорог, кученце или мече во зависност од вашиот омилен лик.
Лесно и едноставно, со притискање на стомакот, светлината се менува во различни бои.
Изработена е од висококвалитетен кадифен и мек материјал со фина текстура, кој е идеален за гушкање, спиење или играње.

 

#StarBelly #плишанаиграчка #проекторнаѕвезди #детскаиграчка