Кош табла за деца

1,380.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Кош таблата за деца кој може многу лесно да се постави било каде, во домот, во дворот.
Едноставен е за монтажа, се монтира на металниот статив кој доаѓа во пакетот, но може и на ѕид или на врата. Висината се подесува од 105 до 139 cm.

Пакетот се состои од:
– метален сталак
– цврсто пластично постоље кое се полни со вода или песок
– метален обрач
– пластична табла
– топка за надувување
– пумпа за надувување на топката
– метален клуч за монтажа