Повеќенаменска правосмукалка Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

19,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност на вшмукување од 150 AW
 • TFT HD дисплеј во боја
 • Паметна подна четка со голем вртежен момент
 • Вакуум се-во-едно и џогер
8 технологии за врвно искуство со чистење
 1. Моќност на вшмукување од 150 AW
 2. Екран во боја HD TFT
 3. Паметна подна четка со голем вртежен момент
 4. Вакуум се-во-едно и џогер
 5. 65 мин. Екстра-долг век на траење на батеријата
 6. Батерија што може да се замени
 7. 12-циклонски систем за одвојување прашина
 8. Отстранлива чаша за прашина
– Ново додадено само-заклучување со еден допир
Ги ослободува прстите без потреба од притискање и држење
– Паметна подна четка со голем вртежен момент
Нека технологијата се грижи за вашите домашни работи
– Дизајн против заплеткување
Кажете му збогум на заплеткувањето на косата
– Премиум батерија со голем капацитет 65 мин
Екстра-долг век на траење на батеријата 3000 mAh батерија со висок капацитет. Со траење на батеријата до 65 мин., Батеријата со висок капацитет и високо ефикасна батерија лесно ги задоволува потребите на поголемите домови.
– 12-циклонски систем за раздвојување Во голема мера го подобрува животот на филтерот
99,97% филтрација на честички од 0,3 μm. Филтрација ефикасна како прочистувач