Стабилизатор за електрични уреди

850.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Мултифункционален подвижен стабилизатор за електрични апарати. Наменет е како стабилизатор на машина за перење, машина за сушење, фрижидер, машина за садови и др.. Со стабилизаторот полесно може да ги движите уредите, а воедно и да бидат заштитени од вода и оштетување бидејќи се подигнати над површината.

Висина: 10 см
Прилагодлива големина
Ултра силна цврстина
Антикорозивен
Леснен за придвижување со четири тркала од 360 степени

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стабилизатор за електрични уреди”

Your email address will not be published. Required fields are marked *