Sale!

Power Resistance Bands

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Ластиците со отпорност на моќност нудат различни нивоа на отпорност за да одговараат на потребите на секој корисник. Изберете го најидеалното за вас ниво на отпорност и започнете да ги зајакнувате и тонирате стомачните мускули, рацете, нозете, градите, рамената и грбот. Ластиците за отпорност на моќност може да ги носете со вас во теретана или дома да ги користите. Можете да го подесувате опсегот на отпорност за да ги постигнете своите цели.