Прочистувач + овлажнувач на воздух 2 во 1 Beurer GERMANY LR 330 68894

14,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 бела боја
 трослоен систем на прочистување на воздухот – предфилтер + ХЕПА филтер + филтер активен јаглен
 го чисти воздухот од ПМ2-10 честички полен
 прав
 животински влакна и разни мириси
 Осветлен ЛЦД дисплеј со прикажување на моменталнта влажност на воздухот и нејзино сетирање од 40 до 80%
 за соби до 35м2
 капацитет на овлажнување 220мл на ден
 CADR 200м3 на час
 тајмер функција
 автоматско исклучување
 инидкатор за замена на филтрите
 отстранлив резервоар од 4.6л
 ултра тивка работа
 60W

Гаранција: 2 години.

68894