Sale!

Нано филтер ROWENTA XD6082F0, NANOCAPTUR+FILTER BEDROOM

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 NANOCAPTUR+FILTER BEDROOM
Филтер Nano Captur
Компатибилен со Rowenta PU30xx и PU40xx серија
 Се менува во просек еднаш годишно во зависност од бојата на гранулите
73645