Sale!

Прочистувач на воздух Air purifier De Longhi AC75

7,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички
 Систем за филтрација на воздух со тројно филтрирање (филтер против прашина HEPA филтер и активен јаглен филтер)
 Јонизатор
 3 брзини
 тајмер од 1 до 3 часа
 за соби до 25 м2
 Предфилтер може да се пере
 Приказ за промена на филтер
 Предфилтер може да се пере
 Проток на воздух до 140 м3 на час
 Ултра тивок 30-40дб

Гаранција: 1 година.

67503