Електричен виткач за трепки

670.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Новиот електричен виткач за трепки го комбинира традиционалниот виткач за трепките со чешел за трепки, за да можат подобро да се обликуваат трепките. Грејниот дел со усвиен дизајн на лакот, не само што може погодно да ги чешла трепките, туку и до совршенство да направи искривување на трепките.

 • Грејачот на трепките има три температурни режими
  Показното светло за прва брзина трепка сино, работната температура е 60 ° C (140 ° F); Индикаторското светло на 2 -та брзина трепка розово и виолетово, работната температура е 70 ° C (158 ° F); Показното светло на третата брзина трепка црвено, работната температура е 80 ° C (176 ° F).
 • Работа со два режими на работа
  Користење надворешен топол чешел за обликување: Притиснете го надворешно загреаниот чешел на коренот на трепките за да ја зголемите цврстината на трепките;
  Користење виткач за да ги виткате трепките: Отворете ја виткачката трепка и стегнете ги трепките или вештачките трепки. Држете неколку секунди, повторете неколку пати за да добиете подобар ефект на виткање.
 • Брзо USB полнење на електричниот виткач за трепки
  Може да се наполни целосно за само еден час (полнење: црвено светло; целосно: исклучено црвено светло) и потоа може да продолжи да работи еден час. За да добиете подобри резултати, тој автоматски ќе се исклучи кога батеријата е слаба (бидејќи температурата може да не се постигне кога батеријата е слаба, што резултира со слаби перформанси).
 • Пренослив и безбеден со големина како кармин
  Малата големина овозможува да биде лесен за носење, така што можете да ја завршите шминката на трепките во било кое време, насекаде. Заоблениот загреан виткач на трепките е совршен за вистински и вештачки трепки.

#eyelashcurler #виткачнатрепки #elekrtricenvitkacnatrepki