Прочистувач на воздух Philips AC2958 / 53 33464

31,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Series 2000
 Aerasense PM2.5 сензор
 Идеален за простории до 39 м2
 Контролен панел на допир
 се поврзува со апликација
 Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 3nm
 3 модови на работа3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод
 CADR 330м3/ч
 Прочистува вируси H1N1 до 99.9%. Прочистува PM2.5 до 99.97%
 Аеродинамичен дизајн
 Димензии 330x330x652 мм

Гаранција: 2 години.

33464