Sale!

Сет 5 тенџериња со стаклени капаци

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сетот се состои од 5 тенџериња со стаклен поклопец за секојдневна употреба со одличен квалитет:

16 cm x 7.5 cm – 1.4 L,

18 cm x 8 cm – 2 L,

20 cm x 9 cm – 2.8 L,

22 cm x 10 cm – 3.7 L,

24 cm x 11 cm – 5 L

Additional information

Дизајн:

M001, M002