Сет керамички ножеви CL-12

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сет ножеви со квалитетен керамички слој
Нож за лупење зеленчук и овошје
Многу остри, и со долготрајна острина

Сетот се состои од следниве 5 ножеви:
Нож за готвење 20,3 см
Нож на леб 20,3 см
Нож за сечење 20,3см
Нож за сечење 12,7 см
Нож за сечење 8,9 см