Сет Levenhuk LabZZ MT2 Microscope & Telescope Kit 69299

4,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Сет Телескоп и Микроскоп со вклучен основен експериментален сет
 Микроскоп: Монокулар
 Зголемување: 75х-900х
 Позадинско LED осветлување
 Напојување: 2АА Батерии
 Телескоп: Окулар: H12.5mm (50x)-18mm (35x)
 Дијаметар на леќа: 50mm
 Фокусна должина: 500mm
 Алумински трипод
 Доживотна гаранција
 Транспортни димензии: 860×230×100mm
 Тежина на транспортно пакување: 1.688 грама
 P/N: 69299

50868