Сет Levenhuk LabZZ MTB3 Microscope & Telescope & Binoculars Kit 69698

4,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Сет Телескоп Микроскоп и Двоглед со вклучен основен експериментален сет
 Микроскоп: Монокулар
 Зголемување: 150х-900х
 Објективи: 15х 45х 90х
 Позадинско сијалично осветлување
 Напојување: 2АА Батерии
 Телескоп: Зголемување: 60х-120х
 Дијаметар на леќа: 50mm
 Фокусна должина: 600mm
 Алумински трипод подесив по висина 650mm-1150mm
 Двоглед: Зголемување 4х
 Дијаметар на леќи: 30mm
 Анти-рефлектирачко премачкување на леќи
 Доживотна гаранција
 Транспортни димензии: 880×240×100mm
 Тежина на транспортно пакување: 1.974 грама
 P/N: 69698

60583