SMART далечински со тастатура Air Mouse

690.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

SMART далечинскиот управувач може да се коиристи за SMART телевизори, за Android TV BOX, за на компјутери и за многу други уреди. Може да се користи како mouse, како тастатура или како далечински управувач.

Работи на:
– Android
– Windows
– Mac OS
– Linux

Има вградена батерија и се полни со USB кабелче кое доаѓа во пакетот.