Телескоп Levenhuk Skyline BASE 100S Telescope 72851

11,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Зголемување:204х
 Леќи: Newtonian
 Окулар: SR4mm (175х) – H20mm (35х)
 Дијаметар на леќа: 102mm
 Фокусна должина: 700mm
 Алумински трипод
 Алуминско куќиште
 Доживотна гаранција
 Транспортни димензии: 890×350×250mm
 Тежина на транспортно пакување: 6.150 грама
 P/N: 72851

50910