Sale!

Термометар со хигрометар

570.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

– мери внатрешна температура
– мери надворешна температура
– мери внатрешна влажност
– може да се закачи или да се позиционира на рамна површина
– со сондата може да се мери температура и на течности