Тример за брада и коса Philips MG3720/15

2,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Црна
 Мултистајлер 7 во 1
 DualCut технологија со два пати повеќе ножеви
 8 алатки за брада и коса
 Додатоци што можат да се мијат
 Гумена рачка што не се лизга
 Челични самоостречки ножеви
 Без потреба од подмачкување
 LED индикатор
 Целосно полнење за 16 часа
 Безжична работа 60мин
 Батерија NiMh
 Вклучени додатоци: Метален тример
 Tример за нос и уши
 Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм
 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм
 1 чешел за коса: 9 мм
 Кутија за одложување
 Четка за чистење

Гаранција: 2 години.

33524