Турмалинова пегла за коса

940.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Професионална керамичка подлога со турмалинска облога која ја штити косата од оштетувања
 • Создавајте луксузни кадрици и бранови во секое време
 • Моќност 59W
 • Функција за автоматско исклучување
 • Температура 100°-230°
 • Наменета за исправање на косата или за правење кадрици – локни