Фен четка за коса за стилизирање

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Турмалинова подлога на четката
 • Со овој уред истовремено ја сушите, четкате и стилизирате косата
 • Топол или ладен воздух, постојана температура и негативни јони
 • Три нивоа на јачина на фенот
 • Моќност 1000W